U bent hier:

Kom kastanjes proeven op 13 nov in Soest

25/10/2021

Welkom op een kastanjeproeverij. We gaan verschillende soorten en rassen van kastanjes én kastanjeproducten proeven. Als je kastanjes of kastanjeproducten hebt - neem ze mee!  Als je kastanjes meeneemt, schrijf graag op het zakje welk soort en ras het is, zodat we meer kunnen leren qua vorm en smaak. Misschien ga jij een nieuwe lievelingskastanje vinden? We zijn allemaal liefhebbers en willen graag de kastanjecultuur in Nederland versterken. We hebben een kastanjeschilmachine (je kunt je eigen kastanjes meenemen om ter plekke te schillen), en de mogelijkheid om kastanjes te poffen en bakken.  We laten ook zien hoe je kastanjes kunt drogen en meel malen. Als het mooi weer is, zijn we buiten, anders in onze werkplaats of in de kas, afhankelijk van hoeveel mensen komen. In attachment een artikel die we eerder dit jaar in "Permacultuur Magazine" hebben gepubliceerd over de mogelijkheden van de tamme kastanje. Toen wist ik nog niet dat er Nederlandse kastanjeijs bestond! Laat weten of je komt, met hoeveel, en wat je meeneemt! Ik kijk er naar uit om ook nieuwe rassen te proeven! Groeten, Göran

Wat: Kastanjeproeverij

Wanneer: 13 november, 14 uur tot 17 uur

Waar: Kwekerij Culinair, achterop Boerderij Het Derde Erf

Birkstraat 125, 3768HE Soest